Thajská masáž

 

Thajská masáž nie je len masírovaním svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh nazývaných tiež „energetické dráhy“  Všetky sa nachádzajú pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva.

Pri tradičnej thajske masáži sa vyžaduje sinejšie stláčanie akupresúrnych bodov aby sa dosiahlo správne prúdenie vnútornej energie čo občas spôsobuje bolesť. Tá však vzápätí prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

Masáž účinne vplýva na telesnú aj duševnú kondíciu. Uvoľňuje telesné aj psychické napätie, posilňuje nervovú sústavu a dlhodobý relaxovaný stav, ktorý sa po masáži dostavuje, upravuje vyrovnanosť krvného tlaku, zlepšuje krvný a lymfatický obeh, očisťuje krv od toxínov, okrem toho odstraňuje migrenické bolesti a celkovo prispieva k psychickej pohode a uvoľnenosti, na zdravotnú, telesnú kondíciu a stimuláciu životnej energie.

 Marián Pagáč

0902 511 588

Martina Marečkova

0907 207 683